Nové Reduced price!
DC313A Handheld15 Kanálový Vysílač

DC313A Handheld15 Kanálový Vysílač

337.22 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: livolo přepínač, beok termostat, telecran, sesoo spínač, 6 gang přepínač, shelly 1, elektrické zásuvky, skla zásuvka, bluetooth audio control switch, 4 gang smart switch.

15 kanálový vysílač DC313A

Napájení: 3V 2 jednotka baterie

CR2032, životnost baterií>2 roky

Každý kanál může ovládat maximálně 20 přijímačů

Emisní vzdálenost: 200 metrů venkovní 35 metrů vnitřní

Emisní frekvence: 433.9 MHz+-100 KHz

Pracovní teplota: 0~+50

Rozměr: 80mmx80mm

Drahá moje staré a nové zákazníky,Letní Wang je zpět s stejné kvalitní produkty a nové, doufám, že získat vaši podporu jako předtím

1,Prosím, kontaktujte nás před vaší libovolném pořadí,protože máme různé velikosti a materiál,výrobky, ale někdy jsou v stejný vzhled.

2,nemůžeme vás poslat zboží, jakmile si místo pořadí, protože vaše peníze budou dorazil na Odboryretenice.cz účtu do 24 hodin po vaší objednávce, budeme se snažit v našich silách, aby vám posílat zboží do 72 hodin, a bude si vás v čase, pokud potřebujete odložit.

3 předtím,Než váš podpis,Prosím, zkontrolujte, zda balíček, když si to můžeme ujistit, že balíček je dobré před odesláním, ale není záruka, že to bude poškozené nebo není na cestě , tak nám řekni, v době, kdy zjistíte, že je rozbité a my vás budeme kontaktovat přepravní společnost, vám pomůže se s tím vypořádat.

4,Naše skladování zboží může být dodáno do dvou dnů, ale prosím také zvážit, o dodací lhůta do agentury podle zatížení.

5,slibujeme, že všechny výrobky jsme ukázat, je kvalita zboží, ani není vidět žádné značky jménem odkaz na Odboryretenice.cz limit.

6,Prosím, kontaktujte nás, pokud vaše mít mnohem cheapper způsob, jak se dostat zboží před vaší objednávky.

7,Prosím, najít silnou agenturu, aby vám pomohou udělat celní odbavení nebo zboží budou zničeny lokálně, pokud nechcete dostat to na dlouhou dobu.

8,Pro některé nové hranice Odboryretenice.cz, některé metody poskytování nemusí být schopen, aby se dopravilo do vaší země,prosím, řekněte nám, a my můžeme loď jinými způsoby.

Konečně, Díky za můj starý podporou zákazníků v posledních dvou letech, a také přivítat nové přátele, prosím, najít mě brzy, a já vám ukážu můj nejlepší upřímnost,láska,Léto.

Typ Přepínače Dálkové Ovládání
Záruka 1 Rok
Číslo Modelu DC313A
Vysílač Frekvence 433,92 MHz+100KHz
Materiál Plastové
Max. Napětí 12V
Provozní Teplota -20 C~+55 C
Typ Položky Přepínače
Certifikace GS
Dálkové Vzdálenosti 35m, vnitřní 200m venkovní

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty