Nové Reduced price!
Nové Kabelové kódování: WJ1230-FPC-V3.0 nový touch screen multi-point kapacitní displej Doručení ve stejný den

Nové Kabelové kódování: WJ1230-FPC-V3.0 nový touch screen multi-point kapacitní displej Doručení ve stejný den

201.28 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: f přepínač kodéru, 1080 full hd, dotykový displej enovo, důstojnost, casio projektor, motor převodovka enkodér, pták prst, den sex, rychlé dodání, křest prospěch.

Kabel kódování: WJ1230-FPC-V3.0 nový touch screen multi-point kapacitní displej

Pro, Mai Qi Elektronické vítám vás, do obchodu, vzít nějaký čas vidět komoditní úvod a kupující musí číst Klikněte na zboží, tam jsou zboží, o ceně a poštovném, poštovné je systém, podle různých oblastech mají různé poštovné. Pro další modely, klikněte prosím na číslo na dotykové obrazovce kabelové najít dotykovou obrazovku chcete, Tím, default,, prosím zašlete zprávu na jiné kurýrní kupující. Šťastný nakupování. Naprosto originální, velký počet příjezdu, vítejte na velkoobchodní!!

Záležitosti vyžadující pozornost

1 mnoho částí v procesu instalace vyžaduje technické znalosti, jako je svařování, dotykové obrazovky, LCD displej, instalace, tak si nejsem jistý, prosím, ne snadno nainstalovat. Neinstalujte sami, můžete použít Baidu Vyhledávání, Internet má 8GB, podobné.

2., při instalaci příslušenství v procesu snadno vést k dotykové obrazovky, přerušení vodiče, dotykový displej crash úhel a jiné problémy s kvalitou, prosím, pečlivě zkontrolujte před převzetím zboží, po obdržení zboží nemůže být vráceno zboží z tohoto důvodu.

3.).

4. generální dodávka je jít .

5. xp

Zákazníci jsou žádáni, aby si přečtěte naše výše uvedené podmínky pečlivě před nákupem. Jednou jsme se koupit zboží, nebudeme akceptovat výše uvedené podmínky. Po zakoupení rodiny, nemůžeme odmítnout splnění výše uvedených podmínek, v žádném případě. Nemůžeme odmítnout v souladu s podmínkami "koupit, než pohled". Jak si koupit zboží, je vaší povinností si přečíst podmínky nákupu pečlivě.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu WJ1230-FPC-V3.0

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty