Nové Reduced price!
1KS Elektrické Podlahové Topení Pokojový Termostat Regulátor Teploty Spínač Teplé Regulátor Mechanické Ruční Topení Termostat

1KS Elektrické Podlahové Topení Pokojový Termostat Regulátor Teploty Spínač Teplé Regulátor Mechanické Ruční Topení Termostat

252.49 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: mechanik stanice, ksd termostat manuální, tlačítko regulátor teploty, termostat, termostat wifi, tepla termostat, číslice termostat, podlahové topení termostat, york termostat manuální, termostat elektrického ohřívače.

Specifikace: Dual membrána snímání teploty prvek Vhodný pro povrchové nebo přepínač montáž Tepelných anticipator pro blízké teploty 10 až 30 ° C nastavená hodnota rozsah přepínací kontakt spínací (chlazení zatížení) s Dvojitou izolací mechanický pokojový termostat je úsporný a jednoduchý k použití pokojový termostat.Jednoduše otočte mechanickým ovládacím kolečkem na požadovanou teplotu kontrolovat vaše pokojové teplotě.Tato jednotka také vytváří slyšitelné "cvaknutí", když otočíte dial minulosti, aktuální teplota, takže víte, kdy je systém zapnutý nebo VYPNUTÝ.Mechanické dva vodiče termostatu je velmi snadno nainstalovat, A tím, že volt free kontakty, je vhodný pro systémy buď v kombinaci, nebo normální kotel.Pokud máte tři dráty instalace, jednoduše snížit zpět a bezpečné neutrální, a to dva dráty termostat vám let věrné služby.Obsah balení: 1KS Platby

1. Obecně platí, že akceptujeme následující způsoby platby: Kreditní Karta, Moneybookers;Western Union;Qiwi Peněženka;Alipay nebo PODMÍNĚNÁ na Odboryretenice.cz.A naši ochranu poskytuje pouze platební způsoby acceped tím, že Odboryretenice.cz platformy.

2. Máte 3 dny na zaplacení po vás místo, aby úspěšně.

3. Pokud můžete ne, podívejte se, úspěšně, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu,pokud stále nemůžete zaplatit,prosím, pošlete e-mail na Odboryretenice.cz požádat o pomoc .

Zásilka

1. Budeme poslal položek do 1-7 dnů (pracovní dny, Není sezón) po zaplacení je potvrzeno platformy.

2. Nabízíme China Post , Epacket , Odboryretenice.cz Standardní Poštovné

3. Zásilku China Post Registrované Leteckou Poštou za méně než 2 kg zboží v 15-25 pracovních dní, Pokud potřebujete položku naléhavě, prosím, kontaktujte nás pro přepravu.Budeme počítat náklady na dopravu za vás.

4. Když obdržíte položky, které jste si objednali, do 24 hodin, prosím, zkontrolujte si to pečlivě.Prosím, kontaktujte nás přímo, pokud máte nějaké problémy.

Návrat / Náhrad

1. Prosím, zkontrolujte, zda sledování ve formaci na sledování webových stránek.

2. Prosím, kontaktujte nás tím, že mě s sage, e-mail, nebo obchodní manager.

3. Zkontrolujte, zda balíček a jsem tem s , opatrně.

4. Vezměte prosím na Vědomí: Muži z vady nejsou zaručené,jako je poškození po použití,poškození vodou a tak dále.

Zpětná vazba

1. Pozitivní zpětnou Vazbu ( 5 Hvězdiček ) je pro nás velmi důležité, prosím, myslíte, že dvakrát před odchodem zpětnou vazbu .Prosím neotvírejte sporu k nám , budeme brát odpovědnost na odeslat nebo náhrady za jakékoli problémy.

2. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Obchodní Manažer nebo Dopisy před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní (1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu,budeme se snažit v našich silách, aby solvethe problémy a prosím, věřte nám .

Číslo Modelu /
Příkon /

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty