Nové Reduced price!
MOC Město Stavební Bloky Laptop Office House Počítače, administrativní Pracovník Kompatibilní Přátelé Cihly Děti Dárek Hračky Pro Děti

MOC Město Stavební Bloky Laptop Office House Počítače, administrativní Pracovník Kompatibilní Přátelé Cihly Děti Dárek Hračky Pro Děti

415.62 Kč

-31%

602.36 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: moc, tovární dělník hračka, lego moc, pěna kancelář hračky, cada technic, mini kancelář hračky, farma, farmy, hračky, kinet, hračka pracovník.

Název produktu: PF-40609 administrativní Pracovník

Kategorie:MOC Světě

Kusů: 337

PF ID: # 40609

Tato Sada Obsahuje:(C4309)

337 KS kvalitní cihly

PDF návod ke stavbě

Velikost: L : 7 cm, Š : 8 cm H : 10 cm

POZNÁMKA !

Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Neobsahuje motor, generátor .(V případě, že VH se rozhodnete nepřichází s motorem, budete muset koupit motor sebe, prosím, být obeznámeni s tím.)

Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.

Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

POZNÁMKA ! Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Neobsahuje motor, generátor .V případě, že VH se rozhodnete nepřichází s motorem, budete muset koupit motor sebe, prosím, být obeznámeni s tím. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

Upozornění:

Potřebujete DIY sami vybudovat hračky.Skvělé pro děti, hraní a studiu. 1. Pokud ochraně čas je o tom, projít, prosím, řekněte nám rozšířit ochranu době pro vás. 2. Pokud zjistíte, že některé části vynechal, nebo rozbité,prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní nebo neutrální hodnocení.Budeme se snažit, nejlépe vyřešit problémy.Díky!!! 3. Pokud tam je žádné informace o sledování, prosím, kontaktujte nás pro kontrolu informací. 4. Pokud existuje nějaký problém, o náš produkt a logistika, atd. Prosím, řekněte nám. Budeme nabízet nejlepší služby pro vás. 5· nabízíme pokles lodní doprava.Vítejte na velkoobchodní.Staňte se fanouškem obchodu, si můžete vychutnat další slevy, já ocení vaši dobrou zpětnou vazbu ,Díky!!!

Pohlaví Unisex
Varování Žádné samolepky, elektronické manuály
Číslo Modelu MOC-40609 administrativní Pracovník
Typ Bloky
Certifikace 3C
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Původ KN(Původu)
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Plast Typ ABS
Materiál Plastové
3C Certifikát
Čárový kód Ano

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty