Nové Reduced price!
Elektrický Kabel Stahováky Push Odolné Průvodce Zařízení Sklolaminátové Potrubí Had Ryby Pásku, Drát, Nástroje Na Řezání Závitů Zařízení

Elektrický Kabel Stahováky Push Odolné Průvodce Zařízení Sklolaminátové Potrubí Had Ryby Pásku, Drát, Nástroje Na Řezání Závitů Zařízení

104.33 Kč

-39%

173.88 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: vytáhněte drát, stalband, elektrický drát stahovák, magnetický drát, tahání nástrojů, mini nástroj pro dřevo, stahovák drát, dráp kladivo, průvodce vlákno, kabel laminát, kabel stahovák nástroj.

Vlastnosti: Elektrikář Drát Kabel řezání Závitů Zařízení je ideální nástroj k pomoci při tahání kabelů přes obsazené potrubí a panelových krabic. Široké Použití: Opakovaně použitelné, vynikající pružnost, univerzální Drát Stahovák je použitelný pro telekomunikační, elektrické dráty, stěny, podlahy potrubí a jiné rozvody instalace. Ryby Kabel je ideální nástroj k pomoci při tahání kabelů přes obsazené potrubí a panelových krabic. Perfektní Pružnost a Tuhost: na Rozdíl od laminát drát, to Elektrikář Threading Nástroj nebude rozpadne, pokud jste ohýbat příliš mnoho, na rozdíl od jiných oceli ryby pásku, to nebude kroutit hodně.Náš Elektrikář Drát Kabel řezání Závitů Zařízení má silnou přilnavost, pružnost, Anti-stárnutí a vysoké teploty. 360°k Dispozici Vedoucí Kolo : Hlava kola na konci je ocelový drát 360° k dispozici, velmi snadné napříč přes ohyby. A unikátní způsob připojení je odolný a pohodlný život.

Specifikace:

Materiál: pogumovaný ocelový drát

Proces: vnější guma + vnitřní ocelový drát

Barva: modrá

Průměr drátu: 3,3 mm

Hlavice průměr: 7mm

Průměr drátu: 2,5 mm

Délka kabelu: 5m/10m/15m/20m/25m/30m/50m

Balení Obsahuje:

1 x Elektrikář Drát Kabel řezání Závitů Zařízení.

Poznámka:

Prosím, dovolte 1-3cm měření odchylka vzhledem k ruční měření.

Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

Práce Potrubí Had Rodder Ryby Pásky Drát
Funkce 3 Kabel Stahovák,Laminát Kabel Stahovák
Číslo Modelu Kabel Stahovák
Typ kabelové vedení
Funkce Elektrický drát stahovák
Položka Elektrický kabel stahovák
funkce 3 kabel stahovák nástroj
Funkce 2 KLIP NA DRÁT
Použití Drát stahovák
Materiál Další

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty