Nové Reduced price!
Papoušek Pták Lano Papoušek Pták Vodítko Nastavitelné Barevné Kabelového Školení Rope Létání Cross Band Pet Stojan Školení Příslušenství

Papoušek Pták Lano Papoušek Pták Vodítko Nastavitelné Barevné Kabelového Školení Rope Létání Cross Band Pet Stojan Školení Příslušenství

110.86 Kč

-18%

135.31 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: papoušek lano, pstruh plavat, pták popruh, umělý pták, korela podavač, pták vodítku, pták zrcadlo, klec portable, pták postroj a vodítko, stan bird.

Barevný Papoušek Pták Lano Papoušek Pták Vodítku Nastavitelný Postroj Školení Rope Létání Cross Band Pet Stojan Školení Příslušenství

Bullet Body: 1、Velikost(cca): šířka Popruhu 1 cm, délka cca 2 metry, barva: zelená, růžová, modrá.

2、Bezpečnost: Snadno se nosí, aniž by došlo k podráždění kůže nebo peří poškození. Pro lepší péče, délka je navržen tak, aby být 2 metry, které oba poskytují outdoorové sporty pro své přátele a udržet si v přiměřené vzdálenosti.

3, 8-tvarované popruhy upravit těsnost a nechat své roztomilé ptáky létat venku, užít si přírody.

4、malý háček je určen na rukojeti, aby se snadno připevnil kdekoliv, aby se zabránilo pták z jailbreaking. To je také nutné, tažné zařízení pro další malá zvířata jít ven.

5、Materiál: Latex, silk, elastický materiál, vysoká pružnost, není na škodu ptačí tělo, navrženy tak, aby splňovaly ptačí postavu, materiál je extrémně měkká a hedvábná textura, na přední straně kovový řetěz je více kousat odolné a lehké!

Parametry:

Velikost: šířka pásu 10 MM délka: 2 metry

Použitelné objektu: Papoušci Ptáci

Materiál: latex drátu

Balení: OPP

Barva: zelená, růžová, modrá

Vlastnosti:

Velikost(cca): šířka Popruhu 1 cm, délka cca 2 metry, barva: zelená, růžová, modrá.

Bezpečnost: Snadno se nosí, aniž by došlo k podráždění kůže nebo peří poškození. Pro lepší péče, délka je navržen tak, aby být 2 metry, které oba poskytují outdoorové sporty pro své přátele a udržet si v přiměřené vzdálenosti.

8-tvarované popruhy upravit těsnost a nechat své roztomilé ptáky létat venku, užít si přírody.

Malý háček je určen na rukojeti, aby se snadno připevnil kdekoliv, aby se zabránilo pták z jailbreaking. To je také nutné, tažné zařízení pro další malá zvířata jít ven.

Materiál: Latex, silk, elastický materiál, vysoká pružnost, není na škodu ptačí tělo, navrženy tak, aby splňovaly ptačí postavu, materiál je extrémně měkká a hedvábná textura, na přední straně kovový řetěz je více kousat odolné a lehké!

Seznam:

1* papoušek letu lano

Materiál Další

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty