Nové Reduced price!
Schumann Vlny Generátor 7.83 HZ DIY Modernizované Verze Ultra nízkofrekvenční Pulzní Generátor Audio Rezonátor DC 12V 0.5 A

Schumann Vlny Generátor 7.83 HZ DIY Modernizované Verze Ultra nízkofrekvenční Pulzní Generátor Audio Rezonátor DC 12V 0.5 A

432.06 Kč

-22%

561.05 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: audio frekvenční signál, generátor, Šavle, xr2206, fresnel lampa, honda audio kit, diy schumann vlny generátor, generátor signálu audio, kimono lolita, aneng an9205a, schumann.

O Schumann Vlny:

V roce 1952, Schumann poukázal na to, že země a ionosféra tvoří rezonanční dutiny. K dispozici je speciální rezonanční frekvence v dutině. Tato frekvence je určena hlavně na velikosti země a je nadšený tím, fulminace a elektrické výboje po celém světě. Tento rezonanční frekvenci se nazývá Schumannova Rezonance. Spektrum Schumann resonance je v ELF pásmu, a frekvence je asi 8 Hz (tam je hodně říci o této hodnoty, 7.83/7.5/7.2, etc.). Stává se, že vlny alfa a theta vln lidského mozku jsou také v blízkosti 7,8 Hz, takže někteří lidé říkají Schumann resonance Jako "mozkové vlny na zemi."

O Produktech:

Velikost: 10*10*1.4 cm

Napájení: 12V napájení (součástí balení)

Dodávka obsahuje:

1*Schumann vlny generátor

1*Datový kabel

Význam Schumann vlny na člověka:

Říká se, že "N-Jako-" nainstalován Schumann vlny generátor ve vesmíru s lidskou posádkou kabiny pro udržení fyzické a duševní zdraví astronautů. Nicméně, různé komunikace rádiové vlny a dráty vysokého napětí může zasahovat a měnit Schumann vlny. Schumann vlny je nízkofrekvenční vlny, které pronikají jakéhokoliv materiálu, včetně lidí na zemi. Každý z nás je ekvivalent k elektrické síti. Pokud je neustále nadšená Schumann vlny, rezonance může nastat, jako pro sílu rezonance, to souvisí s vnitřní struktura elektrické sítě (lidské tělo). Některé lidské tělo je elektrická síť má lepší strukturu a může snadno přijímat Schumann vlny, někteří lidé nemají, a může přijímat pouze slabý Schumann vlny. Situace je podobná radiofrekvenční modulace. Protože Schumann vlny je přirozený zdroj energie, to je nevyčerpatelná. Proto, každý, kdo je snadno rezonovat s Schumann vlny se rovná nabíjení často, přirozeně plné energie a zdravé.

Schumann vlny samo o sobě není přímo působit na audio nebo video produktů pro zlepšení kvality zvuku a kvality obrazu, ale působí na prostor, prostředí pro relaxaci těla a mysli, zlepšení lidského těla, vnímání zvuku a obrazu, zlepšit lidské tělo zdraví, zvýšení efektivity práce tvorba, a zabránit nespavost. , Psychický stres, atd. také mají lepší účinek.

Používá se v audio-vizuální prostor-zlepšení zvukové pole a audio-vizuální efekty

Použít v ložnici-na pomoc spánek, zklidňuje nervy, upravuje nespavost

Používá v kanceláři-relaxovat a zlepšit efektivitu práce

Pro kreativní prostor-zlepšit tvůrčí inspirace

Používá pro čajový obřad a Zen osvícení prostoru-uklidnění těla a mysli

Nicméně, vzhledem k účinku na stav mysli, lidské tělo má různé citlivosti k prostředí, to znamená, že záleží také na stavu mysli a pocit, takže účinek výrobku není intuitivní.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu schumann vlny generátor
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Velikost 10*10*1.4cm
Certifikace NIC
Značka OOTDTY
Napájení Napájení 12V (součástí balení)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty