Nové Reduced price!
Kinky Rovnou Vyhodit Ven Microlinks Hrubé Přírodní I Tip Microlinks 1/2/3 Svazky Vlasy Hromadné Extenstions Přírodní Barva Pro Ženy

Kinky Rovnou Vyhodit Ven Microlinks Hrubé Přírodní I Tip Microlinks 1/2/3 Svazky Vlasy Hromadné Extenstions Přírodní Barva Pro Ženy

1 285.65 Kč

-39%

2 142.61 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: 26 svazků tělo vlna, 1 svazek vlasů, kink rovné vlasy, lidské vlasy bundlls, halfwig kinky kudrnaté, 1b 30 vlasy, zelené ombre svazky, mongolský kniha, hromadné lidské vlasy, lidské vlasy bez útku pro háčkování cop.

Hrubé Perverzní Rovnou Jsem Tip Microlinks

Microlinks může proměnit vaše přírodní vlasy přidáním plnosti a délky v nejvíce bezproblémové způsob, jak! To vypadá a cítí se jako skutečné vlasy, a mohou být nošeny v nekonečné styly.. doporučujeme tento postup pro ženy, které jsou používány k udržování a péči o své přírodní vlasy, jak je tento styl nemůže být opomíjen.. To může být šamponováni, střih a stylizované podle potřeby.

Tipy, jak pečovat o své vlasy a uzlů:

✔️Použít Síran Zdarma Šampon. ✔️Použít dobrý detangler kondicionér, se správným štětcem začněte na koncích a práci si cestu nahoru. Krájení pomáhá! ✔️Hluboké Kondicionér alespoň 1x měsíčně. ✔️ Jestli přírodní, zvraty, cop nebo culík, když uvolněně zábal nebo cop, a pak použít hedvábný šátek nebo čepec na spaní, nebo saténový povlak na polštář. Umožňuje udržet vlhkost na naše vlasy! ✔️Léčit pokožku hlavy, jeho přístupné, takže využít to ;). ✔️Nezneužívali horké nástroje a platí tepla ochranný prostředek před použitím. ✔️Být něžný, i když můj uzly jsou těsné, pamatujte, že je to ruční práce, jemnější jste při kartáčování a styling více vydrží a bude také zabránit poškození.

Nejdelší Vlasy Poměru >=20%
Chemické Zpracování NIC
Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Vlasy Styl Jsem Tip Microlinks
Původ KN(Původu)
Typ Rozšíření Vlasy Tkaní
Textura Vlasů Hrubé Perverzní Rovnou Vyfoukejte Vlasy
Textura Kinky Rovně
Může Být Permed Ano
Materiál Třídy Panenské Vlasy
Značka Dolago
Materiál Lidské Vlasy
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty